Këngëtarja e njohur nuk e ndjen moshën, shfaqet më në formë se kurrë!

Nicole Scherzinger është një nga këngëtaret më të dashura dhe më të suksesshme në botë.

Ndonëse 40 vjeçe, Nicole është shfaqur në formë të mirë duke shkëlqyer me dukjen.

Ajo ka ndarë disa imazhe me adhuruesit në llogarinë e saj në ‘Instagram’ derisa dukej mahnitëse.

Ndryshe, Nicole ka kohë që nuk ka sjellur një projekt të ri muzikor, ndërsa është në lidhje ,e teniserin e njohur, Grigor Dimitrov.

Comments are closed.