Këngëtarja shqiptare pozon në bikini, shfaq asetet trupore(Foto)

Beatrix Ramosaj njihet jo vetëm si këngëtare, por edhe për asetet trupore.

E këto asete, ajo i ka ekspozuar edhe sot.

Ramosaj, ka publikuar një foto në bikini, ku në pah ka vënë veçmas gjoksin bombastik, raporton Gazeta Evropa.

Kjo foto, ka marrë shumë pelqime dhe komente nga fancat e këngëtares.

Comments are closed.