Këngëtarja shqiptare provokon nga shtrati…(Foto)

Vesa Smolica ka ndarë me ndjekësit një fotografi, në të cilën u shfaq e shtrirë në krevat.

Në atë imazh, këngëtarja ishte veshur shkurt, duke vënë në pah belin e sheshtë dhe këmbët seksi.

“Bakllava e bajramit”, ka shkruar ajo pranë fotografisë, që e publikoi me rastin e festës së Kurban Bajramit.

Kujtojmë se “N’shpirt” titullohet kënga e fundit nga Vesa Smolica, ndërsa pritet të sjell këngë të reja.

Comments are closed.