Kim Kardashian me imazhe tërheqëse pranë tortës së ditëlindjes, pak ditë para se të bëhet 40-vjeçe

Kim Kardashian realizoi kampanjë të veçantë një javë para ditëlindjes së 40-të.

Ajo do t’i mbush 40 vjet javën e ardhshme, por Kim Kardashian ua kujtoi 190 milionë ndjekësve të saj në Instagram se mosha është vetëm një numër për të, shkruan Daily Mail, transmeton lajmi.net.

Kim postoi një video nga prapaskenat e një fotosesioni me temë për ditëlindjen, për koleksionin e ri të “KKW Beauty” , i cili do të lansohet në ditën kur ajo lindi.

Bukuroshja solli pjesë nga kapmanja, ku hsihet teksa del nga torta e ditëlindjes e veshur me një palë bikini minimaliste dhe pantallona të tejdukshëm.

Ylli i Keeping Up With the Kardashians postoi disa video nga sesioni fotografik, për koleksionin e saj të ditëlindjes.

Fiziku i saj pefekt ishte në plan të parë në bikinit ngjyrë ari, duke vënë në fokus gjoksin e saj.

Nëna e katër fëmijëve pozoi para aparatit teksa dilte nga një tortë gjigante me ngjyrat krem, e bardhë, rozë dhe blu.

Këto imazhe do të përdoren për koleksionin e ri të saj, për nder të ditëlindjes së 40-të të Kim Kardashian.

Comments are closed.