Kim Kardashian shfaqet tejet provokuese ( Foto)

Ndonëse kohë pandemie, ku shumica e qytetarëve të vendeve të ndryshme të Evropës dhe botës, janë të kufizuar të lëvizin, Kim Kardashian, se ka fare problem që të vishet në stil provokues.

Ajo ka publikuar disa foto të reja, ku shihet të ketë veshur një palë pantolla të veçantë, duke mos mbuluar të pasmet bombastike, shkruan Gazeta Evropa.

Kim përkundër moshës, mbetet një nga femrat më joshëse në botë. /Evropa

Comments are closed.