Kjo bukuroshe nuk përmbahet dot, ndez “Insagram”-in me foto provokuese(Foto)

Agustina Gandolfo dhuron spektakël në rrjetet sociale.  Modelja argjentinase e cila është e dashura e futbollistit të Interit, Lautaro Martinez, është një personazh shumë i ndjekur në rrjetet sociale, njofton Panorama.plus.

Bukuroshja ka menduar t’i përshëndesë fansat e saj të shumtë me foto të “nxehta”, duke marrë një numër shumë të lartë komplimentesh dhe pëlqimesh në rrjete sociale.