Kjo modele iu lë pa gjum, bluza nuk ia zë gjoksin (Foto)

Modelja e njohur, Demi Rose ka publikuar edhe një foto “hot” në llogarinë e saj në “Instagram”.

Në këtë foto, ajo shihet të ketë veshur tango dhe një bluzë, e cila nuk ia ka nxënë gjoksin, shkruan Gazeta Evropa.

Foto të tilla kjo modele publikon pothuajse çdo ditë. /Evropa

Comments are closed.