Kjo modele s’ka të ndalur, ekspozon linjat bombastike (Foto)

Falë pozave “hot” ka arritur që në profilin e saj në “Instagram” të grumbullojë plot 12.2 milionë ndjekës.

Është fjala për modelen britanike, Demi Rose, e cila duket se nuk e ka aspak problem që të ndajë me fansat e saj poza ku eskpozon format bombastike.

Së fundmi, 24-vjeçarja ka publikuar në “Instagram” një fotografi ku shfaqet me një palë të brendshme të zeza të përmasave mjaft të vogla.

View this post on Instagram

Well? @johnnycinematic ❣️

A post shared by Demi Rose ? (@demirosemawby) on


Ndërkohë për të thyer paksa ngjyrën e zezë, ajo ka vendosur syze kuqe dhe ka veshur një palë çizme po të kuqe.

Comments are closed.