Kujdes kur t’i shikoni fotot e Encës

Këngëtarja nga Shqipëria, Enca Haxhia, është njëra nga femrat më të përfolura në showbizzin shqiptar.

Kjo ngase, përveç projekteve muzikore ajo përflitet edhe për format trupore bombastike shkruan “Lajmi.net”.

Asetet e saja të bujshme kanë bërë që të jetë në qendër të vëmendjes ku pothuajse në çdo imazh i nxjerr tërësisht ‘në shesh’.

Në rrjetet sociale bukuroshja shqiptare është mjaft aktive, e në atë “Instagram” ka mbledhur afro 2 milionë njerëz nga të cilët pranon komente të llojllojshme.

Më poshtë mund t’i shihni disa nga fotografitë më seksi të këngëtares Haxhia, me të cilat ‘thyen rrjetin’.

Nga ana tjetër, Enca po ecën mjaft mirë edhe në projekte muzikore e cila këtë vit publikoi disa këngë të reja.

“Dua”, “Rendez Vous” dhe “Kujt po i han”, janë tri projektet e suksesshme të artistes 23 vjeçare në të cilat numëron miliona klikime në kanalin, Youtube.