Kurti i dëshiron shërim të shpejtë Mustafës

Kryetari i Lëvizjes Vetevendosje, Albin Kurti, i ka dëshiruar shërim të shpejtë kryetarit të Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafës, nga virusi Covid-19.

Ai gjithashtu iu ka shprehur ngushëllime të gjithë familjarëve të të vdekurve nga virusi Corona.

“Me këtë rast, u shpreh ngushëllime të gjithë familjarëve të të vdekurve nga virusi Corona dhe ju dëshiroj shërim të shpejtë e të plotë secilit qytetar të sëmurë, deputetëve të infektuar si dhe kryetarit të LDK-së, Mustafa”.

Comments are closed.