Ky gjoks i Angela Martinit do ju lë pa mend

Angela Martini është e njohur për asetet e saj seksi por nga të gjitha këto asete veçohet gjoksi i saj

Modelja dhe shkrimtarja është duke i shijuar pushimet e gjata verore dhe rregullisht poston foto ku tregon trupin e saj.

Bukuroshja shqiptare bie në sy për përmasat e gjoksit të saj derisa përshendet me këtë foto provokative fansat e saj me një “Hi”.

Kujtojmë që në fund të vitit modelja nisi karrierën e saj si shkrimtare ku edhe botoi një libër.

Comments are closed.