LAJMI I FUNDIT: Vdes edhe një person nga koronavirusi!

Është shënuar edhe një viktimë nga koronavirusi në Kosovë.

Sot ka ndërruar jetë nga COVID-19, miku i gazetarit dhe moderatorit të njohur, Ahmet Muqajt, Nexhmedin Vehapi.

Lajmin e ka bërë vetë të ditur Muqaj përmes një shkrimi në “facebook”.

Njoftimi i plotë:

Nipi im, shoku me i mire i femijerise dhe i tere jetes, Nexhmedin Vehapi, humbi jeten si pasoje e virusit te mallkuar Covid 19. Nexhi sot po varroset me ceremoni te veçante per shkak te pandemise, por ai do te mbetet perhere me mua, si njeriu me i mire, me human dhe me i dashur qe kam pasur ne jete.
Do te me mungosh gjithmone, mua dhe tere familjes se dajve qe te deshten shume. Pushofsh ne paqe Nexh!

Comments are closed.