Leonora Jakupi paralajmëron publikimin e projektit të ri me këtë këngëtarë të njohur

Leonora Jakupi ka paralajmëruar se në bashkëpunim me Sabri Fejzullahun, këtë të premte do ta publikojë këngën e re “Simpatia e shkollës”, raporton Gazeta Evropa.

Këngëtarja ka falënderuar publikisht Sabri Fejzullahun, siç ka thënë ajo për dashurinë, pozitivitetin dhe motivimin.

Po ashtu Leonora ka falënderuar edhe producentin e këtij projekti, Shpetim Deskun, Kreshnik Avdiu, i cili e ka shkruar tekstin e kësaj kënge, si dhe Ardian Kastratin për orkestrim.

View this post on Instagram

“Simpatia e shkolles” eshte kenga e cila do te publikohet diten e premte ne oren 18:00 me legjenden e muzikes tone @sabrifejzullahu_official Dua sinqerisht dhe pafundesisht te falenderoj Sabrianon per dashurine pozitivitetin dhe motivimin qe ai me jep jo vetem mua por te gjithe kolegeve dhe publikut anekend ! @shpetimdesku per perkushtimin dhe profesionalizmin e pashoq i cili eshte edhe producent i kenges @kreshnikavdiu per kengen dhe tekstin e cila pritet te jetê nder kenget me te degjuara te kesaj kohe , po ashtu #ardiankastratin per orkestrimin. Uroj qe ashtu sic na ka pelqyer neve te gjitheve si ekipe te ju pelqej edhe juve te dashur miq! @sabrifejzullahu_official @shpetimdesku @deskuarta @kreshnikavdiu @festimisufiofficial @arber_bytyqi_mua @kacilleshi @elaa_kosovo @nkosovshow

A post shared by Leonora Jakupi (@leonorajakupi) on