Leonora Poloska tregon historinë e njohjes me bashkëshortin e saj (Video)

Këngëtarja e njohur shqiptare, Leonora Poloska, ishte së fundmi mysafire në emisionin “Mirage”, shkruan lajmi.net.

Ajo foli për karrierën muzikore dhe pauzën e gjatë që kishte bërë në skenë. Kësaj pauze ajo ia pa ‘hajrin’ pasi u njoh me tashmë bashkëshortin e saj, Andin Randobravën.

Gjithçka nisi para pesë vitesh dhe si u takuan e si lindi dashuria mes tyre ka treguar si rrallë herë vetë këngëtarja gjatë intervistës të cilën ua sjellim në vazhdim.

Comments are closed.