Luana Vjollca ekspozon asetet trupore (Foto)

Luana Vjollca është shfaqur “hot” edhe sot.

Ajo ka publikuar një foto, me qellim që t’i reklamojë vetullat e ngjitura, por nga mënyra se si është veshur, bie në sy këmbët dhe gjoksi, raporton Gazeta Evropa.

Luana Vjollca përveç gazetarisë, merrët edhe me muzikë.

Comments are closed.