Luana Vjollca provokon rëndë, shfaq gjoksin bombastik (Foto)

Luana Vjollca nuk e ka ndërmend t’i ndalë provokimet nëpërmjet fotove.

Në foto të tillë, ajo e ka publikuar edhe sot në Instagram, në të cilën ka treguar asetet trupore, veçmas gjoksin, shkruan Gazeta Evropa.

Luana Vjollca e moderon emsion “Shiko kush luan”, dhe ndërkohë merrët edhe me muzikë.

Comments are closed.