Me fustanin super të shkurtër, miliarderja provokon keq ndjekësit (FOTO)

Miliarderja Kylie Jenner ka ndarë me 181 milionë ndjekësit në “Instagram” disa poza magjepsëse nga oborri i shtëpisë së saj. 22-vjeçarja ka realizuar një set fotografik në karantinë për “Vogue”.

Ylli ka pozuar joshëse me një fustan super të shkurtër ngjyrë blu dhe me një pallto që e ka hedhur mbi shpatulla. Këmbët i duken të plota në foto, ndërsa i ka vendosur lehtë njëra mbi tjetrën.

Kylie ka zbuluar gjithashtu se fotot e realizuara të mërkurën janë shkrepur me “iPhone”. Ndërkohë Kylie ka pozuar për “Vogue” edhe me të bijën 2-vjeçare, për të cilën kjo është një arritje e madhe në këtë moshë shumë të vogël, shkruan Gazeta Shqip.

Sipas revistës së famshme, pozat janë shkrepur gjatë një bisede me Zoom dhe janë realizuar nga Morelli Brothers.

Comments are closed.