Modeles britanike nuk ia zë fustani të pasmet bombastike (Video)

Modelja britanike, Demi Rose, është e njohur për asetet trupore, të cilat në të shumtën e rasteve i ekspozon nëpërmjet fotove dhe videove në rrjetet sociale.

Sot ajo ka publikuar edhe një video, ku shihet duke ecuar shkallëve përpjetë, por fokusi bien te të pasmet e saj, të cilat nuk ia mbulon dot fustani, shkruan Gazeta Evropa.

Për vetëm pak orë, kjo video e Rose është pëlqyer nga qindra mijëra vetë.

View this post on Instagram

I’m sorry your boyfriend is looking…

A post shared by Demi Rose ? (@demirosemawby) on

Comments are closed.