Modelja e njohur provokon me bikini të vogla në plazh

Emily rrëmbeu vëmendje me fotografitë e
fundit.

Emily Ratajkowski ka nisur pushimet dhe nuk mungojnë fotografitë joshëse nga ajo.

Modelja së fundi publikoi disa fotografi të shkrepura në plazh dhe gjithë vëmendja është tek fiziku i saj mbresëlënës.

Bikinit ishin më të vogla se përmasat e saj, ndërsa i theksonte linjat trupore, për të cilat komentohet vazhdimisht.

Të shumta ishin komentet që shkuan në adresë të Emilyt dhe nuk munguan as ato nga koleget e saj, siç është Bella Hadid, e cila e komplimentoi për dukjen.

View this post on Instagram

@inamoratawoman

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

Comments are closed.