Modelja ruse nuk heziton, format trupore i ekspozon

Anastasyia Kvitko njihet si modele dhe konkurrente e yllit Kim Kardashian sa i përket formave të përthyera trupore.

24 vjeçarja vazhdimisht mahnit me format e saj dhe ky është shkaku se ajo ndiqet shumë në rrjetet sociale.

Në llogarinë e saj në Instagram, Kvitko ndiqet nga më shumë se 10 milion ndjekës.

Ajo së fundmi ka bërë një paraqitje të ‘zjarrtë’ me bikini ku ka treguar më së miri format perfekte trupore./Indeksonline/