Modelja shqiptare çmend Milanin, i lë gojëhapur edhe italianët (Video)

Modelja nga Kosova, Dorina Gegiçi ka bërë një fotosesion në Milano ditëve të fundit dhe paraqitja e saj ka stepur edhe disa qytetarë të këtij vendi.

Ajo ka disa vite që është aktive në skenën e modës jo vetëm në Kosovë por edhe jashtë saj.

E tillë është paraqitur në një video tw para do dite kur Dorina është parë në një paraqitje të saj në Milano e ku ka bërë një sfilim që ka rënë edhe në vëmendje të qytetarëve milanist atje.


Bukuroshja kosovare është parë duke deifiluar me një fustan të shkurtër ngjyrë ari.

View this post on Instagram

About @aurelahoxhaswim Special Edition shoot ???

A post shared by Dorina Gegiçi (@dorinagegici) on

Comments are closed.