Modelja shqiptare pozon para pasqyrës, nuk lë gjë pa treguar (FOTO)

Këngëtarja dhe modelja e njohur Morena Taraku cilësohet si një femër mjaft e bukur dhe me shumë stil, saqë provokimet nga ana e saj tanimë janë të zakonshme.

Jeta e saj private ka qenë çdo herë në fokus të mediave rozë. Menjëherë pas ndarjes nga miliarderi Sasha Sobhiani filloi të përflitej për një lidhje tjetër, por që Morena nuk e ka konfirmuar, shkruan Gazeta Shqip.

Nuk janë të rralla postimet kur ajo zbulon shumë pjesë të trupit dhe bënë që meshkujt të çmenden pas saj.

Së fundi, duke pozuar para pasqyrës ajo tregon thuajse gjithçka nga trupi i saj.