Moderatorja e sportit “çmend” fansat, fotografohet e mbuluar vetëm me peshqir (FOTO)

Moderatorja e njohur e sportit, Hygerta Sako, është mjaft aktive në profilin e saj në “Instagram”, ku poston herë pas here foto mjaft provokuese.

Së fundmi, ajo ka ndarë me ndjekësit një foto ku shfaqet e mbuluar vetëm me një peshqir në trup dhe në kokë.

Sako ka preferuar të pozojë me njërën këmbë gjysmë të ngritur dhe më një filxhan kafeje në dorë.

“Jeta fillon pas një filxhani kafe,”- shkruan Hygerta krah fotos së saj teksa nuk zbulon personin që i ka bërë foton në ballkonin e hotelit. /Shqip/

Comments are closed.