Morena Taraku e veshur në bikini, shfaq linjat trupore(FOTO)

Morena Taraku pothuajse çdo ditë publikon foto në rrjetet sociale.

Në foton e publikuar sot, ajo shihet e veshur në bikini, duke shfaqur kështu asetet trupore, raporton Gazeta Evropa.

Morena nuk e ka treguar lokacionin se ku e ka shkrepur këtë foto, e cila ka marrë shumë komente dhe pëlqime.

Comments are closed.