Morena Taraku publikon edhe një video, përsëri “dridh” të pasmet

Morena Taraku si duket nuk e ka ndërmend të ndalet së provokuari.

Ajo edhe sot e ka publikuar një video, ku shihet e veshur vetëm në të brendshme e duke i “dridhur” të pasmet, raporton Gazeta Evropa.

“Ka mujt me kanë video edhe përpara, po lokacioni ka qenë i keq”, ka shkruar ajo poshtë kësaj video.

Kjo video e Tarakut ka marrë shume pëlqime dhe është komentuar shumë.

Comments are closed.