Motrat Kabashi tregojnë super format nga palestra

Arta dhe Ana Kabashi kanë filluar ditën me sport.

Arta dhe Ana Kabashi njihen si dy motrat seksi të estradës, të dy artistet kujdesen jashtëzakonisht që të posedojnë linja të mira trupore, shkruan lajmi.net.

Motrat kanë vendosur që ushtrimet sot t’i kryejnë së bashku, para disa minutave ato hodhën disa imazhe në rrjete sociale nga stërvitja e tyre ku u shfaqën tejet seksi në veshje sportive.

Ndryshe, para tre muajve Ana dhe Arta në bashkëpunim sollën këngën ‘Papa’ të cilën e punuan edhe me videopklip.