Një nga modelet më seksi bë botë shfaqet terësisht e zhveshur (Foto)

Bella Hadid nuk la vend për imagjinatën me fotografinë e fundit.

Bella Hadid është një prej emrave më të kërkuar dhe njëherësh ndër më të suksesshmit në industrinë e modës, shkruan lajmi.net.

Ajo së fundi ka publikuar një imazh jo të zakonshëm, në të cilin fotografoi trupin nga afër teksa ishte tërësisht e zhveshur.


Bella tentoi t’i mbulonte pjesët intime, por tregoi pak gjoksin, ndërsa e kishte lyer gjithë trupin me një skrub prej kafeje.

Bella Hadid njihet si modele që ka pozuar për brendet më të njohura nga e gjithë bota dhe ka shkelur në pasarela të ndryshme.

Comments are closed.