Njihuni me modelen më seksi në SHBA (FOTO)

Ajo numëron mbi 9 mln ndjekës në Instagram dhe ata rriten çdo ditë.

Kjo pasi Abigal Ratchford është padyshim një nga modelet më seksi që keni parë.

Brunia bukuroshe me format perfekte provokon vazhdimisht fansat duke postuar foto senuale në rrjetet sociale. /Gazeta Shqip/