Nora Istrefi nuk lë vend imagjinate, me gjoks jashtë dhe të pasme ‘bombastike’ uron Bajramin

Nora Istrefi ka publikuar disa foto ku ka uruar Kurban Bajramin.

E veshur me fustan të kuq dhe të shkurt ka venë në pah këmbët e gjata.

Po ashtu këngëtarja ka ekspozuar edhe gjoksin e saj.

Flokët brune i ka bërë kaçurrele dhe ka perfeksionuar dukjen me makijazh.

‘Eid Mubarak’, ka shkruar ajo në fotot e publikuara.