Nora shfaqet superseksi me fustan të shkurtër

Këngët e saj thuajse gjithmonë shndërrohen në hite, porse Nora Istrefi është e njohur edhe për dukjen dhe figurën trupore.

Gjatë kësaj fundjave, 33-vjeçarja i ka shpërndarë disa fotografi në rrjetet sociale, ku ka pozuar me fustan të shkurtër dhe me gjoksin në plan të parë.

Vetëm disa minuta pas publikimit të këtyre fotografive në Instagram, ato kanë marrë dhjetëra mijëra pëlqime nga ndjekësit e këngëtares.

Nuk kanë munguar edhe komplimentet nga bukuroshet e njohura shqiptare, duke u nisur nga motra e saj, Era Istrefi e deri te modelja, Vildane Zeneli, përcjell telegrafi.

Kujtojmë që Nora u bë temë e faqeve rozë që nga lajmi për ndarjen e saj nga muzikanti Robert Berisha, me të cilin janë prindër të një vajze. 

Comments are closed.