Nuk i bën për kritikat, Kim kthen vëmendjen tek ajo me fotot e reja në plazh

Kim Kardashian solli të tjera imazhe nga pushimet.

Ylli televiziv, Kim Kardashian këto ditë organizoi festë madhështore për ditëlindjen e 40-të, shkruan lajmi.net.

Ajo me rastin e ditëlindjes udhëtoi bashkë me familje dhe miqtë më të ngushtë në një vend tropikal, ku e shijoi në maksimum qëndrimin atje.

Por, Kim u kritikua për udhëtimin në kohë pandemie, por për këtë nuk i bëri aspak, ngase vazhdoi të publikojë fotografi të shumta nga atje.
https://www.instagram.com/p/CG-vBzKgokY/?utm_source=ig_web_copy_link
Në fotot e fundit, bukuroshja shfaqet tejet joshëse nga bregdeti, ku po e shijonte plazhin bashkë me shoqëri.

Në disa prej fotografive, ajo vuri në pah format trupore, ndërsa nuk munguan komentet e shumta për të.
https://www.instagram.com/p/CG8El_BgKXf/?utm_source=ig_web_copy_link

Comments are closed.