Nuk keni nevojë për diell, kjo paraqitje e Oriola Marashi do t’ju ngrohë

Ndërkohë që temperaturat kanë filluar të bien ndjeshëm, Oriola Marashi po bën të vetën me postimet e saj për të sjellë sa më shumë nxehtësi për fansat e saj.

Ajo ka zgjedhur të pushojë në një vend të ngrohtë dhe ka publikuar disa foto të papërballueshme.

Pamjet e publikuara nga modelja e OTR do ju bëjnë ‘me zemër’.

Goditjet e modeles sexi janë dita-ditës edhe më të përqëndruara.