Oriola Marashi del ‘cullak’ në mes të borës, në temperatura minus

Oriola Marashi është nga femrat më të perënduara në mediat rozë për shkak të postimeve që ajo bën në rrjete sociale ku shpesh herë ekspozon ndonjë pjesë të trupit. 

Modelja ka udhëtuar në Barcelonë për një fotosesion, dhe ka ndarë edhe një imazh për ndjekësit e saj ku është shfaqur vetëm në të brendshme në temperatura minus.

Vetëm brenda pak minutave, Oriola arriti mijëra pëlqime në imazhin e publikuar dhe nuk munguan as komentet pozitive.

View this post on Instagram

Po vjen po vjen … @aurelahoxhaswim

A post shared by Oriola Marashi (@oriolamarashi) on

Comments are closed.