Oriola Marashi e shkrinë borën në Kosovë, tregon linjat fantastike

Oriola Marashi është një nga femrat më të komentuara shqiptare.

Bukuria e saj natyrale dhe linjat trupore kanë bërë që ajo të jetë mjaftë e ndjekur në rrjetet sociale.

Ajo së fundmi vjen me një fotografi të cilën e ka realizuar në Kosovë, ndërsa shfaqet në të zeza transparente me një palë çizme të gjata dhe një shami në kokë ku shkruan: Kësul zeza!

Comments are closed.