Oriola Marashi godet përsëri, reklamon të pasmet në pasqyrë (Foto)

Oriola Marashi është në vendet e para të listës së femrave më atraktive shqiptare.

Modelja, e cila tashmë po ndërton edhe një karrierë ndërkombëtare, është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku sjell imazhe tejet provokative.

Ajo së fundmi edhe njëherë e ka vërtetuar pse është një nga modelet më tërheqëse shqiptare.

Ndryshe, Oriola u bë pjesë e brendit të famshëm, Guess dhe la mbresa me sfilatën e saj për markën e njohur amerikane.