Oriola Marashi nga plazhi i Vlorës: Shif me sy e plaç në vend!

Ajo është një nga femrat shqiptare më të komentuara dhe më të ndjekura në rrjetet sociale.

Oriola Marashi di si t’i “freskojë” ndjekësit e saj të shumtë, e këtë sigurisht e bën përmes pozave atraktive.

Modelja sot ka shijuar rrezet e diellit në plazhin e Vlorës, teksa ka postuar edhe disa imazhe në bikini të kuqe, ku shfaq linjat fantastike.

Por, më shumë se fotot e saj në sy bie mbishkrimi që ka bërë: Shif me sy e plaç në vend!