Oriola Marashi ‘tërbon’ fansat, pozon gjysmë e zhveshur

Modelja e njohur shqiptare Oriola Marashi ka marrë vëmendjen e mediave rozë dhe publikut pë shkak të paraqitjeve të saj ‘të nxehta’.

Kjo nuk është e gjitha, ajo me bukurinë dhe format trupore ka marrë gjithashtu vëmendjen e kompanive të mëdha vendore e ndërkombëtare, shkruan Indeksonline.

Oriola nuk ka hezituar që edhe së fundmi të ekspozoj format e saj bombastike në një veshje që vinte në pah pothuajse gjithçka.

Kujtojmë që para pak kohësh ajo kishte sfiluar për markën e njohur ndërkombëtare ‘Guess’.

Comments are closed.