Oriola tregon linjat trupore në fustanin e ngushtë (Foto)

Oriola Marashi publikoi imazhe nga fotosesioni i realizuar me fustan transparent.

Marashi vazhdon të jetë njëra ndër modelet më të komentuara shqiptare, shkruan lajmi.net.

Gjatë kësaj periudhe kur të gjithë po qëndrojnë të mbyllur në shtëpi, modelja nuk heziton të publikojë fotografi joshëse.

Së fundi, ajo ndau me ndjekësit disa fotografi me një fustan të gjatë elegant dhe në disa pjesë edhe transparent.

Edhe me këtë paraqitje, ajo vuri në pah figurën trupore, për të cilën komentohet vazhdimisht.
Pranë këtyre fotografive, ajo kishte një kërkesë për të gjithë ata që përdorin fotografitë e saj, të tregojnë se ku e marrin atë imazh.

Comments are closed.