Parashikimi i motit për nesër

Nesër mbi vendin tonë do të mbajë mot me diell dhe pjesërisht i vranët, thuhet në njoftimin e Institutit Hidrometerologjik të Kosovës.

Njoftimi i plotë :

Moti nesër, 12.07.202

Comments are closed.