Për Rinën ende nuk ka përfunduar sezoni i bikineve

Rina Balaj ka pozuar sërish në bikini.

Rina Balaj ka disa ditë që është duke i kaluar në bregdetin turk bashkë me motrën e saj, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja gjatë këtij pushimi ka qenë shumë aktive në Instagram me postime, ajo sërish ka ndarë një fotografi në bikini ku lënë të ‘shtangur’ ndjekësit me format trupore.

Përndryshe, reperja nga Istogu ka paralajmëruar se së shpejti do rikthehet me disa projekte të reja muzikore dhe në rrjete sociale po qarkullojnë zëra për një duet të mundshëm me Big Mama. 

Comments are closed.