“Përplasen” Galuk Konjufca e Bekë Berisha

Ministri i Jashtëm dhe Diasporës, Glauk Konjufca, është ndërprerë nga deputeti i AAK-së, Bekë Berisha, përderisa fliste në foltoren e Kuvendit.

“Ani Beka po fol për diktaturë, shuj Bekë rri aty, mos fol”, ka thënë Konjufca, raporton Gazeta Evropa.

Por, çuditrisht Berisha nuk ka kërkuar as replikë.

Përndryshe deputeti Berisha ka treguar se është vetja e tij, i thjesht dhe modest.

Comments are closed.