Presidenti Thaçi pret në takim kryeministrin Rama

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, pret sot në takim kryeministrin e Republikës së Shqipërisë, Edi Rama, raporton Gazeta Evropa.
Takimi Thaçi- Rama mbahet në Presidencë orën ‪18:50‬.

Rama gjatë ditës është pritur edhe nga kryetari i Nisma Socialdemokrate, Fatmir Limaj dhe nga kryetarja e Kuvendit, Vjosa Osmani.

Comments are closed.