Rihanna provokon, nxjerr jashtë të gjitha (FOTO)

Këngëtarja Rihanna ka zgjedhur të provokojë fansat në rrjetet sociale duke postuar disa foto ku duket mjaft bukur.

E mbuluar vetëm me një shall të hollë sipër, këngëtarja shihet e shtirë dhe gjysmë  e zhveshur.

Loading...