Rihanna tregon asetet trupore në fotosesionin për revistën e njohur

Rihanna tregon format e pabesueshme në veshjen ngjyrë leopardi për revistën “Interview Magazine”.

Janë publikuar imazhe të reja nga fotosesioni i Rihannës për “Interview Magazine”, shkruan DailyMail, transmeton lajmi.net.

Këngëtarja 31 vjeçare, sipërmarrëse dhe dizajnerja e modës shfaqi format trupore, në veshjen provokuese.

Në një tjetër fotografi, ajo tregoi gjoksin ndërsa bartte një qafore prej diamanti dhe një unazë në dorë.

Në një tjetër imazh, ajo veshi një xhaketë prej lëkure, ndërsa mbante edhe doreza në duar, e mbi to një unazë diamanti.

Gjatë intervistës për këtë revistë, këngëtarja foli edhe për rolin e saj në “Ocean 8”.

Loading...