Rina Balaj ka një lajm shumë të mirë për fansat e saj

Nga nesër fillojnë xhirimet e dy këngëve ka njoftuar reperja.

Pas konfirmimit të duetit mes Rina Balaj dhe Adelina Ismailit, rep artistja u ka dhënë një tjetër lajm të mirë fansave të saj, shkruan lajmi.net.

Ajo përmes një postimi në Instastory ka njoftuar se qysh nesër do të fillojnë xhirimet për dy klipe të reja.

Dimë se njëra nga këngët është bashkëpunimi me Adelinën, por për xhirimet e klipit të dytë reperja nga Istogu nuk kishte dhënë ndonjë informacion më parë.