Rita Ora në mesin e yjeve që shkëlqyen në ‘British Fashion Award’

Ajo asnjëherë nuk frikësohet nga një ansambël dramatike dhe veshjeve interesante.

Dhe Rita Ora ishte në momentin e saj përsëri të hënën në mbrëmje në Londër ‘Royal Albert Hall’ për British Fashion Awards 2019, shkruan Indeksonline.

Këngëtarja mori pjesë në ceremonin duke parakaluar në tapetin e kuq në një fustan të gjatë bardh e zi dhe make-up dramatik blu.

Këngëtarja e ‘Lonely Together’ mburrej me një çehre bronzi, të cilën ajo e pikturonte me make-up të çuditshëm dhe me buzëkuq rozë të errët. Grimi i syve të saj shkëlqeu në dritat e ndritshme të tapetit të kuq.

Në këtë event mori pjesë edhe ylli tjetër i muzikës, Rihanna.

Comments are closed.