Rita Ora pozon gjysmë e zhveshur, kësaj radhë vë në fokus të pasmet

Rita Ora po merr vëmendjen e audiencës me postimet që po i bën.

Këngëtarja shqiptare ka gjetur sërish e emrin e saj në ballinat e mediave rozë, kjo pas imazheve provokuese që ajo është duke ndarë, shkruan lajmi.net.

Prishtinasja është duke shijuar pushimet në bregdet me të dashurin e saj të ri Romain Gavras, dhe pozat në bikini nuk kanë munguar nga biondja.

Ajo foton e fundit të ndarë në Instastory është shfaqur e zhveshur pjesën e sipërme të trupit ndërsa fokuson me kamerë të pasmet e formësuara.

Comments are closed.