Rita Ora reklamon trupin në pishinë

Këngëtarja e njohur në botë me origjinë nga Kosova, Rita Ora, në llogarinë e saj në rrjetin social Facebook  ka postuar një fotografi mjaftë provokuese.

Ajo në fotografinë e postuar shihet teksa ka të veshur bikini ngjyrë të zezë që tregojnë format e saja perfekte ndërsa ka shkruar “Kështu dukesh si 29-vjeçare”.

Ylli ndërkombëtar Rita Ora, ka arritur që të marrë zemrat e shumë adhuruesve të muzikës sidomos me këngët e saja “Anyëhere” dhe “Let you love me”.

Fotografia e saj është komentuar dhe pëlqyer mjaft shumë nga fansat e saj.

Comments are closed.