Ronela shfaqet në bikini i tregon të gjitha

Ronela Hajati prej ditësh ka nisur plazhin.

Këngëtarja shqiptare nuk ka hezituar që të tregoj linjat “bombastike” e veshur vetëm në bikini.

Njëjtë ka vepruar edhe së fundi, teksa ka ndarë një fotografi për adhuruesit ku shihet vetëm në rroba banjo.

“Plazhiste”, ka shkruar Ronela teksa shfaqet e “nxehtë” dhe tejet seksi.

Ndërkohë, përveç fotosesioneve, Ronela tashmë është drejt finalizimit të këngës ë re “Aventura”, që pritet të lansohet së shpejti.

Comments are closed.