Rozana poston foton seksi me fustan të zi, por ka diçka që nuk shkon (Foto)

Këngëtarja e dashur për publikun shqiptar, Rozana Radi, është mjaft aktive në profilin e saj në “Instagram,”, aty ku publikon foto e video nga më të ndryshmet.

Së fundmi, Rozana ka publikuar një foto ku shfaqet mjaft elegante me një fustan të zi. Edhe pse në pozë duket mjaft serioze, ajo nuk i ka kursyer batutat për prapaskenat, shkruan Gazeta Shqip.

Rozana tregoi vetë se edhe pse ishte lyer e veshur shumë bukur, foton ia prishnin thonjtë e pabërë. “Një fustan i bukur dhe një palë këpucë me taka kanë vërtet shumë fuqi. (Thonjtë na kanë rënë gjysma por nuk kemi komplekse)”, shkruan ajo krah fotos.

Por këtë detaj nuk e vuri re njeri, pasi siç thonë edhe ndjekësit e këngëtares “kur ke çfarë shikon, pse do shohim thonjtë. Je yll”.

Comments are closed.